Chcąc zapewnić sobie komfortowy wypoczynek w ciągu letnich dni przede wszystkim pomyślmy o przydomowej przestrzeni. Dzisiaj nie musimy wyjeżdżać na kosztowne wczasy, aby cieszyć się wspaniałą pogodą. Wszystko, czego będziemy potrzebować znajdziemy pod ręką. Wystarczy kilka elementów i czasu!

Jak stworzyć miejsce wypoczynkowe naszych marzeń?

Do zaaranżowania ogrodu czy tarasu niezbędnych jest kilka elementów: przede wszystkim to oczywiście meble ogrodowe. Znajdziemy je u najlepszych producentów, którzy zaproponują nam komplety technorattanowe, rotangowe, meble modułowe. W zależności od tego, jak dużą przestrzenią dysponujemy możemy wybierać pomiędzy dużymi sofami narożnymi, fotelami, krzesłami, stolikami kawowymi, fotelami wiszącymi. Istotne jest, aby nasze meble ogrodowe były odpowiednio zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i wykonane z materiałów, które nie będą podatne na uszkodzenia.

Duży parasol w ogrodzie

Zakup parasola ogrodowego to krok w stronę większego komfortu i wygody – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas wieloma punktami regulacji, możliwością ich obrotu, ale także licznymi podstawami, które pozwolą na bezpieczne umieszczenie ich w ziemi czy na tarasie.

Stelaże parasoli wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo. Dzięki temu struktura jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i rdzą. Czasze tworzone są z materiałów technicznych pokrytych warstwą poliuretanu. To połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci, działaniem promieniowania UV, wnikaniem brudu. Materiał czaszy na długi czas zachowa wspaniały kolor, nie płowieje. Parasole regulowane są w kilku płaszczyznach, przez co możemy precyzyjnie dopasować kąt padania cienia do naszych potrzeb.

Podobne wpisy