Blog,

Znajdź spokój w ogrodzie – zaprojektuj idealne miejsce wypoczynkowe

Znajdź spokój w ogrodzie – zaprojektuj idealne miejsce wypoczynkowe

Nie musimy czekać na upragniony urlop w okresie lata, aby móc z dala od trosk odpocząć od problemów w pracy, w szkole. Poprzez odpowiednie zaaranżowanie ogrodu możemy stworzyć miejsce, które przez wiosnę, lato i wczesną jesień będzie naszym miejscem wypoczynkowym. Jakie rozwiązania zastosować?

W poszukiwaniu idealnych mebli do ogrodu

Meble ogrodowe powinny być funkcjonalne, eleganckie, komfortowe i trwałe. Szczególnie ten ostatni aspekt powinien leżeć nam na sercu. Działanie zmiennych warunków atmosferycznych sprawia, że struktura mebla może zacząć rdzewieć, pleśnieć. Kupując nowoczesne meble ogrodowe od najlepszych dostawców możemy mieć pewność, że będą one zabezpieczone przed wilgocią, wnikaniem kurzu, silnym promieniowaniem słonecznym.

Parasol ogrodowy w strefie wypoczynkowej

Jak w sposób skuteczny chronić się przed nadmiernym promieniowaniem UV? Najprostszym rozwiązaniem jest parasol słoneczny – innowacyjne modele znajdziemy u najlepszych producentów. Parasole ogrodowe są tworzone dzisiaj w taki sposób, aby nie tylko chronić przed słońcem i zapewniać cień, ale przede wszystkim by w prosty sposób podnosić estetykę otoczenia.

Parasole ogrodowe posiadają kilka punktów regulacji – stelaże osadzone są na ruchomych stopach, które pozwalają na rotowanie parasola wokół jego osi, czasze są odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Trwałe materiały odporne na uszkodzenia

Parasole ogrodowe są tworzone dzisiaj z trwałych materiałów – czasze wykonywane są z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest odporna na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie kurzu, działanie promieni UV. Stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo. Takie tworzywo zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet