Blog,

Znajdź idealny parasol ogrodowy i ciesz się czasem na tarasie!

Znajdź idealny parasol ogrodowy i ciesz się czasem na tarasie!

Zbliżająca się wiosna powinna zmobilizować każdego posiadacza ogrodu czy tarasu do przeglądu dotychczas użytkowanych mebli ogrodowych oraz parasoli przeciwsłonecznych, aby móc ocenić ich stan. Jeśli od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do kupna nowego parasola ogrodowego – to dobry moment. Producenci oferują nam wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach. Parasol wzbogaci przestrzeń i sprawi, że wypoczynek na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy!

Dlaczego warto kupić parasol ogrodowy?

Odpowiedź jest bardzo prozaiczna – dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa. Nadmierna ekspozycja na słońce, szczególnie w przypadku upalnego dnia, może być powodem udarów słonecznych, zawrotów głowy czy poparzeń na skórze. Wykorzystanie parasola ogrodowego to najprostsza i najskuteczniejsza metoda na to, aby cieszyć się pięknym dniem w ogrodzie bez obawy o nasze zdrowie. Nowoczesne parasole ogrodowe są projektowane w taki sposób, aby upiększać przestrzeń ogrodową.

Konstrukcja na medal!

Nowoczesne parasole ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby zachwycały wizualnie. Projektanci postawili na optyczną lekkość i wykorzystanie wysokiej klasy materiałów. Stelaże parasoli tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, które odporne jest na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Dodatkowo taka konstrukcja może być oparta na ruchomej stopie, dzięki której zmiana położenia parasola na tarasie będzie bardzo prosta – stopa osadzona jest na niewielkich kółkach.

Ciesz się cieniem w środku upalnego lata!

Czasze parasoli ogrodowych powleczone są tkaniną poliestrową, zwaną również tkaniną techniczną. Ten rodzaj włókna ma niezwykle gęsty splot, jest więc wytrzymały na przecieranie, wnikanie brudu, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Ważne jest także to, że producenci chętnie stosują warstwę poliuretanu, która chroni baldachim przed wilgocią, a użytkowników – przed deszczem!

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet