Blog,

Własna przestrzeń wypoczynkowa blisko domu

Własna przestrzeń wypoczynkowa blisko domu

Posiadacze ogrodów coraz częściej aranżują to miejsce na przestrzeń wypoczynkową. Mając do dyspozycji nie tylko wspaniałe meble ogrodowe ale i liczne dodatki mogą oni wykreować miejsce, które będzie wykorzystywane na wiele sposobów. Jak sprawić, aby nasz ogród zmienił się nie do poznania? Jest na to kilka sposobów!

Postaw na sprawdzone meble i dodatki

Chcąc wypoczywać w ogrodzie w okresie wiosny i lata przede wszystkim potrzebujemy mebli ogrodowych. Te znajdziemy o najlepszych producentów. Zaproponują nam oni przede wszystkim komplety technorattanowe, które znane są od dawna, jednak teraz znajdziemy je w odświeżonej wersji. Technorattan jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci, osiadanie kurzu. Alternatywą mogą być klasyczne meble rotangowe, wykonane z naturalnych pnączy. Meble możemy dodatkowo urozmaicić poprzez wykorzystanie siedzisk, poduszek i pledów. Sprawdza się one szczególnie podczas chłodniejszych wieczorów.

Parasol, który zmieni przestrzeń wokół nas

Elementem o którym nie możemy zapomnieć w naszych ogrodach jest bez wątpienia parasol. Nowoczesne parasole słoneczne pozwolą nam czerpać pełnię lata w przyjemnym cieniu. Innowacyjny sposób ich projektowania oraz zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawia, że parasole są nie tylko eleganckie i funkcjonalne, ale również: bardzo trwałe.

Parasole ogrodowe posiadają wiele punktów regulacji – jest to ruchomy stelaż osadzony na odpowiedniej stopie, jak również odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach czasze. Dzięki takiej budowie możliwe jest idealne dopasowanie kąta padania cienia.

Parasole ogrodowe mogą być osadzone na różnych podstawach. W ogrodach sprawdzi się najlepiej podstawa do wkopania w ziemię. Na tarasach czy balkonach zaleca się stosowanie podstaw na niewielkich kółkach, uzupełnionych o mały hamulec.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet