Blog,

Ogrodowy zestaw na niepogodę

parasole ogrodowe Platinum

Niestety, pogoda to jedna z niewielu rzeczy, na jakie nie mamy najmniejszego wpływu. Przez tropikalny upał albo nieoczekiwane opady deszczu może lec w gruzach misternie przygotowane garden party albo plany sobotniego relaksu na tarasie. Pora powiedzieć NIE kaprysom pogody i całkowicie się od nich uniezależnić! Parasole ogrodowe, pokrowce i podstawy to zestaw obowiązkowy dla każdego, kto chce cieszyć się swoim ogrodem kiedy tylko ma na to ochotę.

Parasol ogrodowy Platinum – najwyższa jakość w pięknej oprawie

Oferta holenderskiej marki Platinum to najlepszy dowód na to, że parasol ogrodowy nie musi być sprzętem o czysto praktycznej funkcji. W szerokim wachlarzu produktów znajdują się parasole o zróżnicowanym kształcie i wielkości. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zgrabny parasol z okrągłą czaszą czy imponującą konstrukcję przypominającą wielki baldachim, możesz mieć pewność, że Ty zyskasz pewną ochronę, a Twój ogród – stylową ozdobę. Tkanina zapewniająca błogi dzień pokryta jest warstwą teflonu, dzięki czemu materiał nie absorbuje wilgoci, kurzu i zanieczyszczeń. W efekcie nawet jasne poszycie zachowuje nienaganny wygląd przez wiele lat. Na szczególną uwagę zasługują modele z wbudowanymi po wewnętrznej stronie listwami LED, które generują ciepłe, rozproszone światło pięknie rozświetlające ogród po zmroku.

Praktyczny pokrowiec – podwójna ochrona

pokrowce ogrodowe na parasole

Lekki i praktyczny pokrowiec marki AeroCover to nieodłączny towarzysz parasola ogrodowego. Większość osłon na meble i sprzęt ogrodowy zawiera w swoim składzie PVC. Niestety, tego typu tworzywo pod wpływem mrozu sztywnieje, a następnie pęka. Holenderscy designerzy wyeliminowali ten problem. Pokrowce AeroCover wykonane są z lekkiego, oddychającego poliestru i membrany. Dwuwarstwowa tkanina przepuszcza powietrze i zapobiega kondensacji wody, dzięki czemu pod przykryciem nie rozwijają się bakterie, pleśń i grzyby. Parasol ogrodowy osłoniony lekkim pokrowcem może bez najmniejszej szkody spędzić na zewnątrz nawet całą zimę!

Solidna podstawa, której nie naruszy wiatr

Nawet porywiste podmuchy wiatru nie naruszą parasola, kiedy wzbogacisz go o ciężką podstawę z polerowanego granitu. Bazy kompatybilne z parasolami Platinum ściśle przylegają do podłoża, dzięki czemu parasol jest zawsze stabilny i zachowuje idealny pion. W sprzedaży znajdują się bazy typu in-ground, mobilne modele ze skrętnymi kółkami, podstawy krzyżowe oraz klasyczne podstawy w formie niewielkiej, eleganckiej płyty.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet