Blog,

Ochrona parasola ogrodowego jesienią i zimą

Ochrona parasola ogrodowego jesienią i zimą

Parasole ogrodowe, tak jak każdy inny element wyposażenia ogrodu czy tarasu, wymaga odpowiedniego zabezpieczenia podczas jesieni oraz zimy. Oczywiście możliwe jest jego przeniesienie do piwnicy czy też na strych, jednak wymaga to wiele wysiłku i dobrej organizacji. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie kupno pokrowca na parasol ogrodowy. Co warto wiedzieć o takim produkcie?

Pokrowce na parasole ogrodowe

Pokrowce na meble i parasole ogrodowe są dzisiaj tworzone z dużą precyzją. Najczęściej wykorzystywane są do tego tkaniny poliestrowe, dodatkowo wzmocnione powłoką poliuretanową. Coraz więcej klientów wybiera tkaninę z opatentowaną formułą AeroCover® – zapewnia ona wysoką odporność na ścieranie, wnikanie brudu, kurzu, wilgoci. Meble otoczone pokrowcami z tej tkaniny chronią znacznie skuteczniej niż inne produkty z tego segmentu.

Pokrowce na parasole posiada ściągacze, których zadaniem jest jeszcze lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Dzięki nim możemy szczelniej opatulić parasol i mieć pewność, że zostanie on odpowiednio zabezpieczony. Dzięki zastosowaniu pokrowców możliwe jest zmniejszenie ryzyka powstawania mikropęknięć pod wpływem niskich temperatur spotęgowanych wiatrem.

Czy zakładanie i ściąganie pokrowca sprawią jakąkolwiek trudność? Zdecydowanie nie. Produkty te są łatwe w użyciu. Wystarczy kilka minut, aby zabezpieczyć parasol ogrodowy przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Torby do przechowywania pokrowców ogrodowych

Jak przechowywać pokrowce? Są one sprzedawane razem ze specjalnymi opakowaniami. Dzięki nim możemy je bezpiecznie przechowywać w okresie letnim. Dodatkowo torby na pokrowce nie zajmują wiele miejsca – po spakowaniu produktu możemy taką torbę odłożyć na półkę w piwnicy czy na strychu. Opakowanie skutecznie ochroni pokrowiec przed zakurzeniem.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet

mundopediu.com bombchat.org zobacz więcej ….