Blog,

Postaw na nowoczesny parasol ogrodowy

Postaw na nowoczesny parasol ogrodowy

Nowoczesne parasole ogrodowe mogą całkowicie zmienić poziom naszego wypoczynku na świeżym powietrzu – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Parasole są dzisiaj projektowane w taki sposób, aby estetycznie uzupełniać przestrzeń, ale też dawać wiele możliwości regulacji dla użytkownika. Co warto wiedzieć o parasolach dostępnych u najlepszych producentów?

Klasyczny parasol w nowej odsłonie

Chcąc zapewnić sobie komfort w ogrodzie czy na tarasie przede wszystkim myślimy o kompletach meblowych. Chcemy, aby wybrane zestawy zapewniały nam wygodę i możliwość wypoczynku. Znacznie rzadziej skupiamy się na parasolach, chociaż ich obecność pozwala nam na wygenerowanie cienia i ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Odpoczynek na świeżym powietrzu niesie ze sobą wiele zalet: przede wszystkim możemy odetchnąć świeżym powietrzem, dotlenić się, zrelaksować wśród zieleni i złapać nieco słońca. Codzienne przesiadywanie w ogrodzie czy na tarasie może okazać się jednak niezdrowe – silne słońce szybko doprowadzi do poparzeń skóry. W takich sytuacjach parasole ogrodowe o szerokich czaszach są niezbędne.

Jak projektowane są nowoczesne parasole ogrodowe?

Parasole ogrodowe tworzone są z wysokiej jakości materiałów zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Czasze tworzone są dzięki tkaninom poliestrowym pokrytym warstwa poliuretanu. Taka tkanina nie chłonie brudu, jest odporna na wilgoć – pod taką czaszą z powodzeniem możemy ukryć się przed niespodziewanym deszczem! Stelaże parasoli ogrodowych wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo. Oznacza to, że materiał jest zabezpieczony przed wilgocią i pojawianiem się rdzy. Stelaże osadzane są na ruchomej stopie – oznacza to, że taki parasol może być rotowany wokół jego osi.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet