Blog,

Pokrowce na parasole ogrodowe – wykorzystaj je jesienią i zimą!

Pokrowce na parasole ogrodowe – wykorzystaj je jesienią i zimą!

Ochrona parasoli ogrodowych podczas jesieni oraz zimy powinna leżeć nam na sercu. Niskie temperatury oraz wilgoć z czasem mogą negatywnie wpłynąć na strukturę tworzyw, z których wykonane są te przedmioty. Obecnie producenci oferują użytkownikom parasoli wysokiej jakości pokrowce na meble i parasole ogrodowe – warto wykorzystać je podczas zbliżającej się zimy!

Pokrowce – dlaczego ich użycie jest takie ważne?

Pomimo wysokiej odporności na uszkodzenia materiały poliestrowe z których tworzone są baldachimy parasoli mogą z czasem zacząć gromadzić brud, wilgoć. Nadmierne działanie tych czynników może przyczynić się do mikro uszkodzeń, które z czasem całkowicie mogą zniszczyć parasol ogrodowy.

Nowoczesne pokrowce, dostosowane do potrzeb użytkowników

Jak tworzone są nowoczesne pokrowce na parasole? Do ich produkcji wykorzystywane są włókna poliestrowe – są one wysoce odporne na uszkodzenia, wnikanie wilgoci, brudu, mechacenie czy ścieranie. Dodatkowo w przypadku topowych produktów z tej półki warto wspomnieć o technologii AeroCover®, która pozwala na zminimalizowanie poziomu kondensacji wilgoci. Dzięki temu powierzchnia baldachimu jest jeszcze lepiej chroniona!

Pokrowiec, który faktycznie chroni!

Aby pokrowce mogły jeszcze lepiej chronić nasze parasole ogrodowe wyposażono je w niewielkie ściągacze, umieszczone w rogach tkaniny. Dzięki nim możliwe jest jeszcze lepsze dopasowanie pokrowca do powierzchni parasola. Producent proponuje także dodatkowe obciążniki, umieszczane na brzegach tkaniny, aby zmniejszyć ryzyko jej podwiewania przez silny wiatr.

Pokrowce sprzedawane są w dedykowanych opakowaniach. Dzięki nim po złożeniu pokrowiec zajmuje naprawdę niewiele miejsca i możliwe jest jego przechowywanie np. w garażu czy na strychu. Torba chroni pokrowiec przed zakurzeniem.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet