Blog,

Piękny parasol na taras przydomowy

Piękny parasol na taras przydomowy

Najprostszym sposobem na to, aby uchronić się przed palącym słońcem podczas letniego popołudnia, jest skorzystanie z nowoczesnych parasoli ogrodowych. Współcześnie są one projektowane w taki sposób, aby nie tylko zapewniać ochronę przed słońcem, ale i wspaniale dopełniać przestrzeń ogrodową. Jak to możliwe?

Nowoczesne parasole ogrodowe – przyjrzyj się im z bliska!

Współczesne parasole tworzone są z olbrzymią precyzją i dbałością o detale – w niczym nie przypominają one prostych parasoli oferowanych jeszcze 10-15 lat temu. Dzisiaj do produkcji parasoli wykorzystywane są materiały najwyższej próby, takie jak aluminium, poliester. Zastosowanie takich tworzyw gwarantuje, że dodatek tarasowy na długo będzie cieszył nasze oczy.

Stelaż parasola ogrodowego wykonany jest z malowanego proszkowo aluminium. Tworzywo to jest odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci, wnikanie brudu czy pojawianiem się rdzy. Zastosowanie lekkiego metalu, jakim jest aluminium, pozwala także na bezpieczne i bezproblemowe przesuwanie parasola z miejsca na miejsce. Dodatkowo ułatwi to także platforma ruchoma, umieszczona na trwałych, niewielkich kółkach. W zależności od modelu parasola zależne będzie to, jak rotować będzie jego baldachim. Klienci mają do wyboru parasole z nogą boczną lub też nogą centralną.

Baldachim odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych

Baldachimy w nowoczesnych parasolach tworzone są z tkanin poliestrowych technicznych, wysoce odpornych na wnikanie brudu, działanie promieniowania UV, deszcz, wilgoć. Tkaniny często pokrywane są również warstwą poliuretanu, przez co zyskują one wodoszczelność. Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej – nie muszą się także martwić tym, że parasol straci kolor czy wyblaknie. Zastosowanie tkanin technicznych chroni kolor w sposób skuteczny.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet