Blog,

Parasole ogrodowe – powiew luksusu

parasol ogrodowy Riva

Piękny ogród to wielobarwna mozaika wielu części – różnorodnych gatunków kwiatów, kwitnących krzewów i drzew, zadbanego trawnika, komfortowych i eleganckich mebli ogrodowych, subtelnego oświetlenia… Parasol ogrodowy jest elementem, któremu często nadawaliśmy czysto praktyczną funkcję. Czas zerwać ze stereotypem i udowodnić, że sprzęt ogrodowy może jednocześnie funkcjonalnie umilać czas spędzany na świeżym powietrzu i stylowo dopełniać przydomowej aranżacji. Jakie parasole ogrodowe muszą znaleźć się w ogrodzie każdego trendsettera? Sprawdź!

Perła designu w Twoim ogrodzie

Efektem działań holenderskich designerów, którzy postawili sobie za cel stworzenie parasoli łączących piękny design z praktyczną funkcjonalnością, jest linia wysokiej klasy sprzętu Platinum.  Wszystkie modele znajdujące się w rozbudowanej kolekcji wykonane są z materiałów, które za nic mają sobie działanie kapryśnej aury. Gwarancją stabilności w każdych warunkach jest mocny, metalowy stelaż malowany proszkowo. Czasza z grubego poliestru impregnowanego teflonem nie tylko zapewnia błogi cień, ale również skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz wilgocią. Jakim modelom warto przyjrzeć się bliżej?

Parasol ogrodowy ​​​​​​Challenger T¹

parasol ogrodowy challenger t1

Imponujący, elegancki, praktyczny – oto Challenger T¹! Wysokiej klasy parasol dostępny jest w dwóch wersjach – kwadratowej oraz okrągłej. Duża, efektowna czasza w kolorach bieli, antracytu albo taupe wnosi do ogrodu klimat panujący w najlepszych, najbardziej luksusowych kurortach. Wielkim atutem klasycznego parasola o dużym zasięgu jest rotator, który umożliwia bezwysiłkowe obracanie czaszy o 360 stopni. Przemyślana w najmniejszym calu konstrukcja pozwala zacienić każde, nawet trudnodostępne miejsce.

Parasol ogrodowy Solarflex T² Glow

parasol ogrodowy solarflex flow

Kolejna propozycja przypadnie do gustu każdemu, kto ponad wszystko ceni najwyższy standard i awangardowe rozwiązania. Duża konstrukcja z mocnego aluminium wzbogacona została o listwy LED zamontowane po wewnętrznej stronie. W dzień parasol jest szczelną barierą dla żaru lejącego się z nieba, a po zmroku staje się stylową, niebanalną ozdobą. Listwy generują ciepłe, rozproszone światło, które subtelnie rozlewa się po pogrążonym w ciemności ogrodzie. Parasol Solarflex Glow to mile widziany gość na tarasie  każdego miłośnika romantycznych wieczorów i trwających do późnej nocy imprez pod gołym niebem.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet