Blog,

Parasol ogrodowy – spełnij marzenie o wypoczynku blisko natury

Parasol ogrodowy – spełnij marzenie o wypoczynku blisko natury

Odpoczynek na świeżym powietrzu to najlepsze, co możemy podarować sobie w prezencie. Każdego dnia powinniśmy znaleźć nieco czasu na to, aby zrelaksować się, najlepiej blisko natury, i pozwolić sobie na relaks. Jak zaaranżować przydomowy balkon lub taras?

Dlaczego parasol w ogrodzie jest ważny?

Dla większości z nas parasole ogrodowe spełniają jedną rolę: gwarantują nam cień podczas upalnych dni. Producenci przekonują, że jest inaczej: parasole tworzone są w taki sposób, aby ich codzienne użytkowanie nie sprawiało problemów i aby każdy użytkownik mógł dopasować ułożenie parasola do własnych potrzeb. Parasole skutecznie chronią przed nadmiernym promieniowaniem UV, przez co możemy być spokojni o naszą skórę i zdrowie. Nowoczesne parasole pozwolą nam także korzystać z ogrodu czy tarasu w czasie… deszczu – ich czasze skutecznie chronią przed wilgocią!

Wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania

Wśród parasoli znajdziemy modele o czaszach okrągłych, prostokątnych, kwadratowych. Różnią się one kolorystyką, długością boku czaszy. Wielkość parasola warto dobrać do tego, jaką przestrzenią dysponujemy. Na niewielkich balkonach i tarasach sprawdzą się parasole, w których bok czaszy nie przekracza 2,7 – 3 metrów, w ogrodach możemy pozwolić sobie na duże parasole o czaszy boku 4 metrów.

Wybierz odpowiednią podstawę pod parasol!

Czy wiesz, że parasol ogrodowy może stać na różnorodnych podstawach? Te również tworzone są zgodnie z potrzebami klientów. Jeśli pragniemy postawić parasol w ogrodzie warto wybrać podstawę do wkopania w ziemię: takie podstawy tworzone są z włókna szklanego, odpornego na wilgoć, uszkodzenia. Na tarasach, gdzie podłoga wyłożona jest gładkimi płytkami, sprawdzą się podstawa z niewielkimi kółkami, które pozwolą na swobodne przesuwanie konstrukcji.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet