Piękny i funkcjonalny ogród to mozaika wielu uzupełniających się elementów. Aby codziennie móc korzystać z dobrodziejstw, jakie daje posiadanie kawałka własnej przestrzeni na świeżym powietrzu, należy zadbać również o detale. Jednym z dodatków, które wniosą do ogrodu zupełnie nową jakość, jest parasol ogrodowy. Wszystkim tym, którzy poszukują innowacyjnych i kompletnych rozwiązań, mamy przyjemność przedstawić parasole ogrodowe marki Platinum – wysokiej klasy sprzęt, który całkowicie uniezależni Cię od płatającej figle pogody.

Parasol ogrodowy – niezastąpiony towarzysz letniego relaksu

Parasole ogrodowe spod szyldu holenderskiej marki znacznie różnią się od modeli, które jeszcze do niedawna znajdowały się w naszych ogrodach. Niestabilne, rozchwiane konstrukcje o małym zasięgu odeszły do lamusa. Ich miejsce zajęły duże, imponujące parasole, które harmonijnie wtapiają się w luksusowe, zewnętrzne przestrzenie. Elegancka linia, minimalistyczny design i szlachetne, jasne kolory doskonale komponują się z każdym zestawem mebli ogrodowych. Co ważne, kwadratowe albo okrągłe czasze o kilkumetrowej średnicy lub boku zacieniają zarówno duże, rozłożyste narożniki, jak i niewielkie zestawy leżaków, zapewniając najwyższy komfort wypoczynku.

Parasole ogrodowe na słońce i deszcz

Poszycie parasoli ogrodowych Platinum wykonane są z grubego poliestru impregnowanego poliuretanem. Parasol nie tylko pozwala schłodzić się w kojącym cieniu, ale również skutecznie odcina nas od szkodliwego promieniowania UV oraz deszczu. Ochronna warstwa zabezpiecza materiał i sprawia, że woda oraz kurz nie wsiąkają w tkaninę. Stabilną i pewną podporą dla dużej czaszy jest aluminiowy stelaż powlekany farbą proszkową. Mimo ekspozycji na działanie czynników zewnętrznych, konstrukcja nie pokrywa się rdzawymi plamami.

Nowoczesne parasole ogrodowe – poznaj innowacje najlepszych producentów

Rozbudowana kolekcja wysokiej klasy parasoli zaskakuje różnorodnością. W sprzedaży znajdują się zarówno modele o centralnej, jak i bocznej nodze, dzięki czemu bez problemu możemy stworzyć zestaw dostosowany do naszej przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługują parasole do ogrodu z wbudowanymi po wewnętrznej stronie listwami LED. Rozproszone, ciepłe światło subtelnie rozlewa się po ogrodzie, stwarzając romantyczny klimat sprzyjający długim rozmowom do późnej nocy.

Podobne wpisy